Zabiegi na podwójny podbródek

Każda kobieta z pewnością chciałaby być piękna, jednakże pewne niedoskonałości natury potrafią stać się przyczyną kompleksów, które z kolei obniżają pewność siebie. Z problemem podwójnego podbródka boryka się wiele osób, a naturalne sposoby na jego usunięcie bardzo często okazują się być mało skuteczne. W walce z podwójnym podbródkiem przychodzą na pomoc różnego typu zabiegi medycyny estetycznej, które pozwalają pozbyć się tego problemu szybko i całkowicie. Jaki zabieg na podwójny podbródek jest godny polecenia?

 

Zabieg HIFU skutecznym sposobem na pozbycie się podwójnego podbródka

 

Problem podwójnego podbródka spędza sen z powiek wielu kobietom i może przyczynić się nawet do niskiej samooceny. Już zmiana dotychczasowych nawyków i odpowiednie ćwiczenia mogą okazać się pomocnym narzędziem do pozbycia się podwójnego podbródka. Lifting twarzy to jeden z najskuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej, który pozwala na pozbycie się nieestetycznie wyglądającego podwójnego podbródka. Problem może zostać usunięty całkowicie nieinwazyjnym sposobem, który nie wymaga nawet interwencji chirurga. Za najbardziej innowacyjne rozwiązanie uważa się zabiegi wykorzystujące technologię HIFU, czyli fale ultradźwiękowe. Są one w stanie trafić do głębokich warstw skóry, stymulując ją do produkcji kolagenu odpowiadającego m.in. za elastyczność i napięcie skóry. Na korzyść zabiegu o nazwie Ultraformer III przemawia to, że można go przeprowadzać przez cały rok, a efekty pojawiają się bardzo szybko – skóra staje się znacznie bardziej jędrna i napięta.

 

Jakie jeszcze zabiegi pomagają usunąć podwójny podbródek?

 

W walce z podwójnym podbródkiem bardzo pomocnym zabiegiem okazuje się być ten o nazwie Pollogen Legend, w przypadku którego wykorzystuje się fale radiowe. Dzięki podniesieniu temperatury tkanek wzmaga się produkcja kolagenu i elastyny. Zabiegiem polegającym na podniesieniu temperatury tkanek jest także Venus Legacy. Z kolei zabieg Icoone wykorzystuje działanie masażu podciśnieniowego, co pobudza produkcję kolagenu i elastyny, czyli zwiększa jędrność skóry. Mobilift jest zabiegiem wykonywanym przy pomocy głowicy zasycającej fałd skóry, która następnie stymuluje go i pobudza do produkcji kolagenu. Skutecznym zabiegiem na podwójny podbródek jest także Karboksyterapia Reology2, który polega na ostrzykiwaniu skóry dwutlenkiem węgla, co pobudza produkcję włókien kolagenowych.