Pozbądź się kurzych łapek dzięki HIFU

Kurze łapki to element, który jest nieodzowny, który pojawi się prędzej czy później wokół oczu każdej kobiety. Być może komuś one nie będą przeszkadzać, jednakże trzeba jasno powiedzieć, że powszechnie bardzo wiele osób chce się ich pozbyć, chce je znacząco zniwelować.

Można oczywiście stosować różnego rodzaju kremy, a mamy ich na rynku coraz większą ilość, można także zdecydować się na innego rodzaje liftingu. Przy czym jeśli mowa jest o liftingu, to często mamy na myśli dosyć bolesny zabieg chirurgiczny. Wiele osób chcąc  uzyskać zamierzony efekt, decyduje się na takie rozwiązanie. Nie będziemy oczywiście mówić, że jest to niewłaściwe, ale musimy wskazać na to, że obecnie mamy możliwość skorzystania z opcji zabiegu, który nie będzie bolesny, ani też nie będzie bardzo obciążający dla organizmu. Mowa jest mianowicie o nowoczesnej metodzie liftingu zwanej HIFU. Tak naprawdę jest ona stosowana w odniesieniu do poprawy różnych elementów na całym ciele, aczkolwiek jednocześnie też można tutaj mówić o poprawie powierzchni wokół oczu, czyli tak zwanych kurzych łapek.

Metoda jest stosowana w niektórych klinikach i uzyskuje ona coraz większą popularność. Na czym jednakże ona polega? Mowa jest o specjalistycznym urządzeniu, które wykorzystuje ultradźwięki i to właśnie w nich tkwi przyczyna popularności owej metody.

Wykorzystywana jest wysokoenergetyczna fala ultradźwiękowa. Powoduje ona lifting całego ciała lub też wybranych jego fragmentów. Na pewno bardzo dużą zaletą tego zabiegu jest to, że można bez większego problemy wyodrębnić bardzo małe obszary skóry, które mają być poddane liftingowi. W zależności od miejsca na ciele, używa się różnych głębokości działania. Na twarzy zasadniczo stosowane są głębokości 1,5; 3 oraz 4,5 mm. Można to jak najbardziej odnieść także do okolic oczu, a więc do wspomnianych wcześniej kurzych łapek. Usunąć lub znacząco je zmniejszyć możemy już w procesie jednego zabiegu, a tym samym nie ma potrzeby, aby udawać się do gabinetu zabiegowego kilkukrotnie. Zabieg ów jest bardzo precyzyjny, a zatem ujędrnienie powierzchni wokół oczu jest bardzo precyzyjne. Operator urządzenia do liftingu HIFU może skupić się tylko i wyłącznie na małym skrawku skóry, zwiększyć jej gęstość, a tym samym może po prostu wykonać bardziej precyzyjnie swoją pracę. Jak najbardziej polecana metoda każdemu, komu zależy na bezbolesnym pozbyciu się kurzych łapek wokół oczu. Zabieg jest oczywiście jak najbardziej bezpieczny dla zdrowia i nie mamy tutaj do czynienia z występowaniem jakichkolwiek skutków ubocznych.