Poprawa kolorytu skóry

Każda kobieta marzy o pięknej cerze. Jednak brak niedoskonałości to tylko jedna wielu cechy idealnej cery, o jakiej marzą kobiety. Bardzo ważny jest też ogólny wygląd cery, czyli brak przebarwień i równomierny, zdrowy koloryt cery. Metoda HIFU jest rozwiązaniem także w tej kwestii.

Na czym polega metoda HIFU ?

Zabieg metodą HIFU polega na regeneracji skóry za pomocą zogniskowanej fali ultradźwiękowej. W naturalny sposób podgrzewa ona skórę, mięśnie oraz tłuszcze przynosząc tym samym niesamowicie korzystne efekty dla skóry. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny. Ponadto nie wymaga żadnej rekonwalescencji, która w przypadku innych zabiegów jest często długa i bolesna. Z kolei w porównaniu do innych, mniej inwazyjnych zabiegów przynosi wspaniałe rezultaty.

Korzyści z metody HIFU

Podstawowym celem, dla którego przeprowadza się zabiegi metodą HIFU jest lifting skóry. Działanie fal ultradźwiękowych pozwala przede wszystkim na przeprowadzenie poprawienie jędrności skóry. To z kolei umożliwia pozbycie się niektórych zmarszczek, podwójnego podbródka, który po utracie wagi, a nawet boczków! Jednak przede wszystkim warto dodać, że taki zabieg poprawia mikro krążenie, prowadzi do obkurczania komórek. Następnie fale ultradźwiękowe powodują całkowicie nieszkodliwe mikrouszkodzenia, które „motywują” skórę do produkcji nowego kolagenu. Dzięki temu skóra samoistnie się odmładza.

Metoda HIFU, a koloryt skóry

Dzięki pobudzeniu komórek skóry, a następnie powstawaniu nowych, skóra zaczyna wyglądać znacznie młodziej. Nowe komórki nie tylko gwarantują poprawę jędrności, ale skutkiem ich pojawienia jest także poprawa kolorytu skóry. Po pierwsze skóra wygląda na bardziej odświeżoną, znika szarość cery oraz niechciane przebarwienia. Po drugie w pobudzonych tkankach krew krąży szybciej i skóry wygląda po prostu młodziej.

Metoda HIFU jest wspaniałym rozwiązaniem i może okazać się dobrym wyjściem dla tych, którzy chcą poprawić stan swojej skóry w sposób bezpieczny, czyli bez użycia skalpela.