Piękna szyja i dekolt dzięki HIFU

Szyja oraz dekolt to elementy na ciele kobiet, na które szczególną uwagę zwracają nie tylko mężczyźni, ale przede wszystkim one same. Póki młodość uderza do głowy, nie myślimy o poprawianiu skóry, poprawie wyglądu.

Wraz z upływem czasu mamy jednakże do czynienia z różnymi procesami zachodzącymi w owej skórze. Jej nawilżenie nie jest już takie jak powinno, a poza tym również traci ona swoją jędrność Zmiany zachodzą na całym ciele, aczkolwiek to właśnie dekolt oraz szyja to elementy, o które kobiety dbają bardzo mocno. Muszą być one zatem wręcz gładkie i idealne. Tym samym skóra na tych elementach, w tych miejscach jest poddawana różnym zabiegom. Mowa o stosowaniu różnego rodzaju kremów, ale nie tylko to. W odniesieniu do skóry na szyi oraz na dekolcie stosuje się w wielu przypadkach różnego rodzaju lifting, ale jednocześnie też stosowane są zabiegi chirurgiczne. Te są w dosyć sporym stopniu obarczające, mogą pozostawiać po sobie pewne blizny. Kobiety jednakże poddają się tym zabiegom, aby móc cieszyć się lepszym wyglądem. Na współczesnym rynku mamy jednakże do czynienia z pewnego rodzaju nowością, z nowoczesną metodą liftingu, który nie jest w żadnym stopniu inwazyjny, nie powoduje żadnych blizn ani też nie wymaga jakiejkolwiek rekonwalescencji.

Mowa jest o nowoczesnej metodzie zwanej HIFU. Jest to lifting ultradźwiękami, w którym można mówić o bardzo wysokiej precyzji działania. Niewątpliwie jest to bardzo przyjazna metoda liftingu, która pozwala uzyskać bardzo dobre efekty bez jakichkolwiek skutków ubocznych. Zabieg trwa jeden dzień – oczywiście nie cały – i można bezpośrednio po jego zakończeniu udać się do swoich czynności.

Zabieg ten pozwala na wyodrębnienie bardzo małego odcinka, bardzo małego obszaru ciała, a tym samym pozwala uzyskać bardzo dobre efekty. Nie ma mowy i jakimś dużym bólu, a ten, który występuje, może zostać zniwelowany specjalnymi kremami znieczulającymi, jeśli oczywiście dana pacjentka sobie tego życzy. Zatem jeśli komuś zależy na pięknym wyglądzie szyi oraz dekoltu, to jak najbardziej jest to polecana metoda. Bardzo wysoka skuteczność, bardzo duża precyzja działania, a poza tym również jest to metoda, która po prostu daje bardzo dobre, najlepsze możliwe rezultaty działania. Co więcej, efekty tego zabiegu utrzymują się bardzo długo, co tym bardziej powinno nas skłonić do zapoznania się ze szczegółami. Zabieg ten wprawdzie nie jest stosowany w każdej klinice, niemniej jednak pojawia się w ofercie w coraz większej ilości miejsc w kraju.